Sie sind hierMůj strom

Můj strom


Von Stanislava Čejková - Verfasst am 16 Juni 2014

Zdroj: www.ucapa.eu

Pomozte nám pečovat o přírodu
Strom, co roste s vámi... Lesopark Na Sluneční

DARUJTE SI VLASTNÍ STROM
Pro stálé hosty našeho penzionu ale i pro náhodné návštěvníky jsme připravili možnost, jak se natrvalo "zapsat do historie" našeho kraje. Můžete mít strom, který se bude jmenovat po Vás! Strom, který Vám bude připomínat prožitky a chvíle strávené v Pojizeří. Místo, ke kterému se budete moci i v budoucnu vracet a sledovat, jak se Vaším přispěním krajina proměňuje.

Zařídíme všechno za vás
V případě zájmu je třeba domluvit se se správcem areálu panem Vlastou Plecháčem. Společně si vyberete typ stromu, který je Vám blízký a také si můžete společně najít vhodné místo v okolí. Budete-li chtít strom označit svým jménem nebo jakýmkoliv "pamětním popisem", připravíme Vám jednoduchou grafickou podobu.

LESOPARK NA SLUNEČNÍ
V roce 2013 jsme spolu s výtvarníky a architekty vybudovali Lesopark Na Sluneční plný skulptur, dětských prolézaček a naučných pomůcek o přírodě. Jsme vděčni za každý příspěvek, který nám pomůže tento veřejný prostor udržovat, opravovat a dále rozvíjet. Každý přispěvatel do našeho Fondu na údržbu bude uveden na čestném seznamu sponzorů Lesoparku Na Sluneční.
Přispět lze na konkrétní projekty - např. výstavbu nové skulptury či na konkrétní práce, jako například nátěry laviček apod. Aktuální seznam připravovaných činností je k dispozici rovněž u pana Plecháče.

Děkujeme předem za váš zájem a pochopení!

KONTAKT p. Plecháč: 606 339 625

AnhangGröße
brizka-cedule.jpg51.61 KB